0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

Як отримати

Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і термін кредиту, після натисніть на кнопку “Отримати гроші”

Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту.

Підпишіть договір SMS-кодом

Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть його СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон.

Гроші на карті

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МОМЕНТАЛЬНО!

Термін:

Сума:

Отримати гроші
Ви займаєте:
Відсоток використання:
Усього до повернення:
Термін погашення:

Як отримати кредит швидко з гарантією?

 

Ситуації, коли гроші раптово потрібні тут і «на вчора», знайомі багатьом людям. У той же час відкладати виходить далеко не у всіх. Тоді найрозумнішим рішенням стає отримання кредиту.

Сьогодні для цього не обов’язково витрачати час на поїздки, візити до офісів організацій, адже вже можна легко взяти мікрокредит онлайн. Мінімум витраченого часу з максимальним ефектом. Для цього не потрібні особливі навички, знання – все дуже просто.

 

Що знадобиться, щоб отримати мікрозайм онлайн?

 

На відміну від банків, потребуючих маси документів, у нас ви маєте можливість взяти мікрокредит на карту при дотриманні елементарних умов, до яких відносяться:

  • Наявність чинного паспорта або ID-карти, а також код ІПН (індивідуальний податковий номер);
  • Стабільний трудовий дохід у будь-якій формі, що дозволить вам повернути позикові кошти у встановлені терміни;
  • Вік від 18 до 70 років.

Фактично, ви маєте змогу навіть отримати мікрозайм з поганою кредитною історією, якщо гроші дійсно потрібні, і ви зможете їх повернути.

 

Як отримати мікрозайм на карту від сервісу кредитування?

 

Наша компанія дотримується принципу, що весь все повинно бути максимально зрозумілим, простим для клієнта. Щоб отримати мікрокредит без відмови, вам потрібно пройти кілька кроків, а саме:

  1. Вибрати розмір кредиту, термін погашення.
  2. Заповнити онлайн-заявку на отримання позики із зазначенням всіх важливих даних.
  3. Дочекатись позитивного рішення від компанії, навіть коли ви потребуєте мікрокредит з поганою кредитною історією.
  4. Отримати мікрозайм без дзвінків на карту і користуєтеся грошима.

Дуже важливо при заповненні анкети вписувати тільки достовірну інформацію, бо від цього безпосередньо залежить, буде відповідь по заявці позитивною або негативною. В більшості випадків, для прийняття рішення потрібно зовсім небагато часу – кілька хвилин.

 

Розмір і вартість мікрокредиту на карту онлайн

 

Сума, доступна до отримання мікрозаймом цілодобово, залежить від того, як довго ви співпрацюєте з нашою компанією. Так, при першому зверненні вона обмежена сумою в 7 тисяч гривень, але з кожним разом зростає. Таким чином з часом ви зможете задовольняти більше своїх потреб.

Вартість кредиту залежить від терміну кредитування. Чим швидше ви повертаєте кошти, тим менше платите за користування. Однак про вартість, як і про інші умови отримання кредит, можна дізнатися ще на етапі оформлення заявки. Все прозоро та зрозуміло, а також відомо заздалегідь. Ви цілком самостійно зможете розрахувати посильні терміни повернення кредитних коштів.

 

Відсоткова ставка при отриманні мікрозайму без відмов

 

Загальна реальна процентна ставка становить 1,99% відсотків у день, без прихованих комісій і додаткових платежів. Однак, оскільки мова йде про короткострокові запозичення, для вашої зручності розроблений паспорт кредиту. Відповідно кожен день точно відома сума, яку вам необхідно повернути.

Важливо додати, що при поверненні запозичення спочатку погашаються нараховані відсотки, а вже потім тіло кредиту. Це потрібно враховувати при внесенні платежів. Тут також є чимала перевага для наших клієнтів – сплативши відсотки, ви можете продовжити термін кредитування.

 

Фінансова відповідальність по мікро кредитам на карту онлайн 

 

Ми працюємо для того, щоб ви могли легко долати тимчасові труднощі. Ми якісно виконуємо свої обов’язки і того ж очікуємо від вас, адже у кожної сторони є свої права і обов’язки.

Коли є необхідність отримати мікрозайм без перевірки кредитної історії, ви підписуєте договір, в якому ретельно прописані умови співпраці. При невиконанні цих умов ви несете фінансову відповідальність, яка виражається в погіршенні кредитної історії, неможливості надалі отримувати позики в будь-яких фінансових організаціях, а також інших видах відповідальності, що прямо прописані в договорі на мікрокредит. Але з усіма умовами клієнт має змогу ознайомитись в процесі вивчення ще до підписання договору. Це ваше персональне право, погодитись на умови або ж відмовитись від підписання. 

При сумлінному виконанні зобов’язань ви отримуєте фінансову допомогу в будь-яких необхідних розмірах, в потрібний час.