0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

15.02.2022

Як дожити до зарплати?

На жаль, у нашій країні інфляція розвивається значно швидше ніж підвищення зарплат у населення. Через це українські сім’ї дедалі частіше стикаються із фінансовими труднощами. Найнебезпечнішими для сімейного бюджету без відповідних запасів є позапланові витрати. Де тоді позичати гроші до зарплати?

Практикується три основні способи, де можна знайти швидкі гроші у борг до зарплати:

 1. Друзі, знайомі. Варіант підходить за наявності в найближчому оточенні людей, які мають потрібну суму і здатні фізично її позичити. Простий, швидкий спосіб, що не потребує перевірки кредитоспроможності. Проте таку позику до зарплати рекомендується підкріплювати документально із зазначенням суми та термінів повернення. Це допоможе у майбутньому уникнути неприємних ситуацій.
 2. Банки. Під такі цілі умовно підпадають кредитні картки. Сьогодні банки пропонують і пластикові, і цифрові кредитки, на які від початку можна отримати суму до 5-7 тисяч гривень. До основних недоліків способу можна віднести невелику ймовірність відкриття та вірогідність, що ви й надалі будете користуватися картою.
 3. МФО. Іншими словами, кредит до зарплати на картку, який пропонують мікрофінансові організації. Зручний, популярний, доступний для більшості українців спосіб взяти гроші в борг до зарплати на карту. Тому його варто розглянути докладніше.

Онлайн-кредит до зарплати – це небанківська позика, що надається переважно через інтернет. Саме таку послугу пропонуємо ми. Вона має свої переваги та особливості.

Хто може взяти кредит до заробітної плати?

Позика до зп у сервісі кредитування SWEET MONEY доступна українським громадянам у віковому діапазоні 18-70 років. Це ключова вимога до позичальників, а до додаткових відносять наявність:

 • будь-якого джерела доходу;
 • національного паспорта, ідентифікаційного коду;
 • інструментів для отримання грошей в кредит до зарплати онлайн (мобільний номер, електронна пошта, вихід в інтернет).

Щодо форми зайнятості, обмеження відсутні. У сервісі SWEET MONEY успішно кредитуються студенти, пенсіонери, безробітні, неофіційно працевлаштовані. Достатньо наявності будь-якого джерела доходів, яких вистачить на погашення боргових зобов’язань.

Швидкий кредит онлайн до зарплати в Україні

Справді зручний спосіб оперативного поповнення сімейного бюджету. У нашому сервісі процедура кредитування триває приблизно 30 хвилин.

Мікрозайм до зарплати має такі особливості:

 • Невелика сума для нових клієнтів (до 7000 гривень)
 • Короткий термін погашення (до 30 днів), що відображає суть послуги;
 • Мінімум формальностей під час оформлення;
 • Швидке зарахування коштів;
 • Оформлення без прив’язки до місця знаходження.

Ключова вигода для клієнта –  можливість вирішити труднощі з фінансами в рекордний час, не залишаючи будинок. Наш сервіс дає гроші до зарплати цілодобово, без поручителів та навіть з поганою кредитною історією.

Щоб співпраця зі SWEET MONEY залишалася взаємовигідною, зверніть увагу на наступні рекомендації:

 • Беріть у борг рівно необхідну суму;
 • Враховуйте, що наступного місяця через кредитну виплату розмір доходу виявиться меншим;
 • Плануйте доходи-витрати заздалегідь, з урахуванням імовірних форс-мажорів.

Пам’ятайте, що звертатися до SWEET MONEY вигідно – щоб отримати гроші у позику без відмови, не потрібно подавати довідку від роботодавця, виписку з банку або підтвердження соціальних виплат. І ми пропонуємо свої послуги 24 години на добу, навіть у суботу та неділю.