0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

15.02.2022

Особливості кредитування бізнесу

В умовах конкуренції українські банки намагаються підвищити рівень лояльності до клієнтів. Особливо активно розвиваються кредитні пропозиції, вигідні саме бізнесу. Схожим чином розвиваються небанківські фінансові установи, пропонуючи кредити для бізнесу.

Цікаво, що програми для кредитування  бізнесу різного рівня представлені різноманітні, та ,часто,  мають умови значно більш  вигідні, якщо порівнювати їх зі споживчими.

Онлайн кредит для малого бізнесу

Кожен підприємець може мати потребу у додаткових фінансових ресурсах. Особливо коли виникає необхідність:

  • купити нове виробниче обладнання, транспорт;
  • придбати сировину або матеріали для виконання контракту;
  • поповнити запаси товару;
  • отримати кошти для покриття незапланованих витрат.

Оформити кредит для підприємців (ФОП) та погасити його не складно навіть через інтернет. Проте кредитування бізнесу має особливості, свої підводні камені. Так, досить часто взяти кредит для бізнесу можна лише під оформлене страхування, забезпечення чи інші умови.

Кредит на розвиток бізнесу

Таке кредитування доступне підприємцям та компаніям. Кредит на розвиток малого, середнього бізнесу потрібен за успішно організованої справи, коли для подальшого розширення, розвитку, модернізації не вистачає ресурсів.

Позичальник може піти двома шляхами:

  • Вибрати стандартний банківський кредитний продукт.
  • Отримати гроші за спеціальною програмою кредитування для МСБ.

Другий варіант кращий, тому що в українських банках кредитування ФОП та компаній часто відбувається на спеціальних  умовах. Але важливо акцентувати увагу, що взяти такий кредит на бізнес буває складніше, ніж традиційний. Залежить від мети та обсягу кредитних коштів. Може знадобитися застава, страхування, розширений пакет документів. На щастя, банки переважно індивідуально підходять до таких послуг.

Кредит на створення бізнесу з нуля

Кожна людина може відкрити власну справу в напрямі, що її цікавить. Бізнес кредит може забезпечити цю можливість, оскільки стартовий капітал – значна сума.

Щоб взяти кредит для бізнесу з нуля, потрібно виконати такі кроки:

  1. Скласти точний, продуманий бізнес-план, оцінити перспективи та можливості.
  2. Відповідно до вимог конкретного банку зібрати пакет документів на підтвердження платоспроможності.
  3. Співбесіда із представником банку. Важливо ретельно продумувати кожну відповідь.

Шлях цей довгий, але виправдовує себе з часом на 100%. Хоча, якщо вам потрібний кредит на відкриття саме малого бізнесу з нуля або просто не вистачає невеликої суми, то ви будь-якої миті можете звернутися до нашого сервісу кредитування, де можна швидко отримати до 20 тисяч гривень при мінімальних вимогах до позичальників.