0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

15.02.2022

Онлайн кредит на ремонт: корисна інформація позичальникам

Капітальний або просто хороший продуманий ремонт житла потребує значних витрат, які нерідко становлять 30-50% від загальної вартості об’єкта нерухомості.

Як такі, цільові кредити на ремонт в українських банках не надаються. Але позичальникам доступні тематичні кредитні пропозиції, де цільове витрачання коштів на ремонт дозволяє зробити умови кредитування вигіднішими.

Як отримати кредит на ремонт квартири чи будинку в Україні?

Перед оформленням важливо скласти проект: оцінити обсяг робіт, скласти перелік та кількість необхідних будівельних матеріалів, оцінити витрати на роботу спеціалістів. Це допоможе зрозуміти і розрахувати, якого розміру необхідно взяти кредит на ремонт квартири, будинку.

Рекомендуємо враховувати такі обставини:

  • На практиці кошторис проекту може виявитися вищим на 10-20-25%, ніж у розрахунках.
  • При капітальному ремонті виникає потреба в альтернативному місці проживання, і витрати на це також варто враховувати.
  • Коли планується підвищення енергоефективності житла, краще розділити та окремо оформити кредит на ремонт житла, а також «теплий» кредит за однією з державних програм на більш вигідних умовах.

Наступний крок – вибрати банківську установу для кредитування. Варто звертати увагу на такі аспекти:

  • Максимальна сума кредиту.
  • Максимальний термін кредитування.
  • Процентна ставка.
  • Необхідний пакет документів та вимоги до позичальників.
  • Додаткові умови та преференції.

Врахуйте, що при ознайомленні з умовами потрібно порівнювати кредитні продукти за реальною процентною ставкою, а не рекламованою. Оцінити пропозиції банків допомагають спеціальні кредитні калькулятори, хоча їх розрахунки залишаються попередніми.

Де можна взяти кредит на ремонт будинку?

Перевага кредиту під ремонт квартири полягає в тому, що можна відразу отримати готівку та розпочати реалізацію проекту. Недоліком, звичайно, є необхідність оплати банку відсотків, комісії за видачу кредиту, чимала процентна ставка і маса додаткових платежів.

Знайти де взяти кредит на ремонт житла можна:

  • Через спеціальні агрегатори кредитних пропозицій, наприклад Banki ua, Finance ua;
  • Вивчаючи рекламні пропозиції із кредитування банків та мікрофінансових організацій  за допомогою пошукової системи.

Виберіть два-три основні варіанти, які варто було б розглянути докладніше. Підготуйте список питань та зв’яжіться з представниками вибраних банків, отримайте вичерпну інформацію щодо продуктів та можливі альтернативи. Виберіть найкращий варіант.

Важливе уточнення: коли йдеться про дрібний ремонт або бракує коштів для його закінчення, доцільніше буде звернутися до нашого сервісу кредитування, де можна взяти до 20 тисяч гривень на вигідних умовах.