0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

18.10.2021

Онлайн кредит на картку 24/7

Протягом дуже довгого часу кредитування було непростою і досить тривалою процедурою. Потрібно було знайти та відвідати відділення обраної фінансової установи, надати спеціалісту масу документів, витратити кілька годин, а потім дочекатися рішення і знову відвідати те ж відділення для отримання коштів. В результаті витрачалося багато часу, але позитивний результат зовсім не був гарантований. 

Розвиток інтернету змінив наше життя у всіх сферах, і фінанси не стали винятком. З’явилася та стала доступною така послуга, як кредит онлайн на карту 24/7. Це принципово інший підхід до вирішення фінансових труднощів та здійснення важливих, але незапланованих покупок. І він дійсно полегшує життя.

Що відрізняє кредит онлайн без відмов 24/7?

Це якщо не революція у фінансовому світі, то однозначно та послуга, що виявилася затребуваною у багатьох громадян України. Це пов’язано з її особливостями і перевагами:

  • Швидка реєстрація. Зараз процедура видачі кредитів займає в середньому півгодини, причому це з моменту подачі заявки і вже до отримання грошей;
  • Спрощена процедура видачі грошей. Немає необхідності збирати масу документів, адже потрібен тільки національний паспорт і ІПН-код;
  • Можливість взяти кредит на карту 24/7 без відказу, тобто в будь-який час і не виходячи з дому. Кредитування відбувається через інтернет, тому для запозичення грошей потрібен тільки гаджет з доступом до всесвітньої павутини. 
  • Прості і зрозумілі умови видачі кредитів з мінімальними вимогами до позичальника. Скористатися цією послугою може практично кожен, тому це відмінний спосіб вирішити власні фінансові труднощі.

Переваги в порівнянні з зверненням до звичайного банку очевидні. Ви витратите менше часу, сил і нервів, але отримаєте той самий результат. 

Хто може взяти онлайн кредит на карту 24/7?  

Сервіс кредитування SWEET MONEY пред’являє своїм клієнтам найбільш лояльні вимоги. Не потрібні контакти третіх осіб, підтвердження офіційного працевлаштування і доходів, поручителів і майна в якості застави.  Тобто умови максимально щадні, і скористатися ними можуть практично всі категорії населення, в тому числі: студенти і пенсіонери, неофіційно працевлаштовані і безробітні, фрілансери та інші.

Там, де банк гарантовано відмовить у видачі позики, SWEET MONEY піде на зустріч. Щоб оформити кредит 24/7, потрібно просто відповідати наступним вимогам:

  • вік 18-70 років;
  • громадянство України;
  • активний: номер мобільного телефону, банківська картка, доступ до мережі Інтернет.

Найголовніше, що стан кредитної історії позичальника відіграє другорядну роль у прийнятті рішення про видачу кредитів.

Що ще варто знати промікрокредитування?

Наш сервіс пропонує відносно невеликі суми заборгованості і короткі терміни.  Це оптимальний варіант, коли терміново потрібні гроші для вирішення будь-яких нагальних фінансових проблем або здійснення позапланових покупок. Сервіс SWEET MONEY  працює абсолютно відкрито і прозоро, а всі умови співпраці з клієнтами закріплені в договорі. Таким чином, ви нічим не ризикуєте, але при цьому маєте можливість повернутися до нормального життя, отримавши кредит на через інтернет на карту 24/7.