0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

Кредити на карту в Києві

Термін:

Сума:

Отримати гроші
Ви займаєте:
Відсоток використання:
Усього до повернення:
Термін погашення:

Чому ми?

Отримайте гроші
за 7 хвилин

Наш сервіс швидко прийме рішення по кредиту.

Гроші зараховуються на Вашу карту моментально!

Прості і зрозумілі
умови

Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення!

Повертайте коли
зручно

Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки відсотки

Як взяти?

Як погасити?

01

Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і термін кредиту, після натисніть на кнопку “Отримати гроші”

02

Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту

03

Підпишіть договір SMS-кодом

Ознайомившись, підпишіть договір СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон

04

Отримайте гроші на вашу карту

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МОМЕНТАЛЬНО!

Отримати гроші

01

Швидко онлайн

Зайдіть в Особистий кабінет і оплатіть кредит вашою банківською картою.

02

Через Приват24

Зайдіть в Приват24, в рядку пошуку введіть SweetMoney і зробіть платіж без комісії

03

У терміналі

Через мережу платіжних терміналів iBox.

04

У касі банку

Банківським переказом в будь-якому банку України

Як погасити?

З нами безпечно

Схвалено НБУ

Стандарти внутрішньої безпеки

SSL сертифікат

Відсутність прихованих комісій

Відгуки

Брали з дружиною тут позику онлайн на карту, бо дитину треба було зібрати до школи а не встигали. Наразі все добре, вже розрахувалися. Сервіс добрий, сподобалась швидкість оформлення та ввічливі консультанти по телефону. Договір типовий і без підводних каменів, все чітко розписується.
Я не дуже полюбляю миттєві позики через високі відсотки, але інколи все ж користуюсь, коли є вже така, життєво важлива потреба. Вже декілька разів брав позику у вашому сервісі. Задоволений тим, як швидко і зручно все проходить. Це дійсно важливо для мене, тому дякую.
Ктобы что не говорил о высоких процентах и жестких условиях, взять кредит через интернет – это удобно, сама убедилась, когда взяла здесь деньги в долг. Просто нужно ответственно подходить к своим обязательствам, брать ненадолго и вовремя возвращать. Тогда все будет четко.
Так получилось, что мне заблокировали зарплатную карту аккурат тогда, когда получила зарплату. Чтобы не голодать до прояснения ситуации, взяла у вас онлайн кредит на карту другую, которая у меня была. Вопрос удалось решить через три дня. Благодаря вам я почти и не ощутила этой неприятности.
Спасибо сервису, выручили в трудную минуту. Дома маленький ребенок, без горячей воды никуда. Как назло, бойлер почил с миром за неделю до зарплаты, ремонту не подлежал. Нашел вас и буквально за час уже были деньги на покупку нового, даже более вместительного бойлера. Действительно быстрый кредит.
Вперше вирішила оформити кредит онлайн, так як допекло. Довго не могла рішитися, вивчала договір, але ж взяла. Сьогодні от розрахувалася. Дякую вам, все дійсно відповідає опису. Сервіс працює честно і відкрито, але затягувати з виплатами боргу я б не радила. Таки відсоткі є, и маленькими їх не назвеш.

Питання відповідь

Як взяти кредит на карту онлайн без відмов та дзвінків?

У нас ви можете взяти кредит онлайн на карту без дзвінків, швидко, без зайвих зусиль. Для цього вам необхідно зареєструватися на нашому сайті, вибрати суму і термін, на який вам потрібно термінові грошові кошти, ввести всі необхідні дані і відправити заявку на позику.
Ваша заявка буде оброблена за лічені хвилини. Після цього вам потрібно буде дочекатися позитивного рішення, підписати договір, отримати кошти в кредит для вирішення своїх життєвих питань.
SWEET MONEY – це швидкі цілодобові кредити онлайн. Вся процедура кредитування займає не більше 20 хвилин, після чого кошти з’являться вже безпосередньо на вашій картці.

Де можна отримати гроші онлайн на карту?

Послуги з надання кредитних коштів в Україні надають банки та компаніями миттєвого кредитування. Швидше за традицією, більшість людей при фінансові ускладнення, спочатку звертаються до банківських установ. Однак це зазвичай закінчується нічим, так як банки вимагають масу довідок, офіційне працевлаштування, нерідко застави, поруки та інші. Очікувати рішення доводиться аж до декількох днів, і навіть після надання всіх документів не гарантує видачі позики. А терміновий кредит на картку в банку взяти взагалі майже неможливо.
На відміну від банківських установ компанія миттєвого кредитування розглядає заявки в мінімальний час, і переводить запозичення відразу на банківські карти. Йдеться про порівняно суми невеликі, але достатні для вирішення більшості нагальних проблем. Саме до таких належить SWEET MONEY.

Переваги отримання кредиту онлайн в SWEET MONEY?

Наша компанія працює для того, щоб у важкий момент ви могли виправити, вирівняти своє фінансове становище. Ми вибудовуємо свою роботу на наступних принципах:

 • Оперативність. Час буває дуже коштовним, тому всі заявки розглядаються в лічені хвилини. Можна взяти кредит онлайн цілодобово на карту на довгий термін всього за 10-20 хвилин.
 • Вигідність. Ви можете отримати кредит онлайн без відмов в 2021 році з максимальною вигодою для себе, скориставшись акційними пропозиціями і програмою лояльності.
 • Зручність. Сайт та особистий кабінет розроблені таким чином, щоб ви могли інтуїтивно розібратися в навігації, процедурі. Тобто дається можливість взяти позику без зайвих маніпуляцій і питань.
 • Простота. Швидкі гроші на карту від SWEET MONEY видаються громадянам України віком 18-70 років по мінімальному набору документів (паспорт, код ІПН), з базовою перевіркою позичальника. У будь-якому випадку у вас є всі шанси отримати схвалення по кредиту.
 • Прозорість. У нас немає прихованих комісій і платежів, все абсолютно прозоро, а сума позики та відсотки за користування грішми прописуються в договорі.
 • Безпека. Вам не потрібно турбуватися про збереження своїх персональних даних, так як ми надійно їх охороняємо, а порядок кредитування відповідає чинному законодавству України.

SWEET MONEY – це швидкі кредити на карту без дзвінків цілодобово, зручні та надійні. Ви можете переконатися в цьому самостійно. Якщо у вас виникли будь-які питання, їх завжди можна запитати в одного з наших кваліфікованих менеджерів.

Умови погашення заборгованостей?

Наша компанія пропонує зручні механізми повернення запозичень. Ви можете сплатити кредит онлайн автоматично через особистий кабінет за допомогою банківської карти або ж через платіж з вказанням конкретних даних. Всі реквізити для оплати відразу будуть вам доступними. Повертаючи через особистий кабінет, ви витратите лічені хвилини. Якщо у вас немає можливості відразу закрити всю заборгованість, термін кредиту можна продовжити. Для цього потрібно буде просто оплатити нараховані відсотки.

Партнеры

Споживчий кредит – вирішення фінансових проблем

Ситуації, коли гроші потрібні вже зараз, а взяти їх ніде, трапляються дуже часто. У такому разі можна скористатися споживчим кредитом. […]

17.02.2022

Детальніше
Як отримати кредит на авто, не зашкодивши особистому бюджету

Накопичити на автомобіль мрії – розумна ідея, але її реалізація вимагатиме тривалого часу. До того ж, у спробі зібрати всю […]

17.02.2022

Детальніше
Онлайн кредит на ремонт: корисна інформація позичальникам

Капітальний або просто хороший продуманий ремонт житла потребує значних витрат, які нерідко становлять 30-50% від загальної вартості об’єкта нерухомості. Як […]

15.02.2022

Детальніше

Кредити на карту в Києві

Коли відвідування банків виявляється безрезультативними, а раз по разу в них ви чуєте відмови, то саме час звернутися в сервіс кредитування SWEET MONEY, де можна отримати кредит онлайн в Києві на найбільш лояльних умовах, тобто: без відмов, підтвердження доходу, пошук поручителів і передача майна в заставу. Це знижує ризики, і є менш тривожним для позичальника у порівнянні з банківським кредитуванням.

Кредит в Києві від мікрофінансової організації часто стає єдиним прийнятним варіантом, коли немає звідки чекати допомоги, а гроші потрібні «тут і зараз». Далеко не кожен має фінансову подушку, через що цей вид кредитування дуже корисний – гроші в кредит в Києві можна отримати протягом 30 хвилин. При чому не потрібно підтверджувати наявність офіційного заробітку, шукати поручителів, готувати майно під заставу,  мати позитивну кредитну історію. Останнє особливо важкий. Хто коли-небудь звертався до банків, знає, що людям із затримками по виплатам за позики  там нічого й робити. 

Тобто взяти кредит без довідки про доходи в Києві можна навіть з низьким кредитним рейтингом і без офіційної роботи. Це головна перевага, яку пропонує сервіс кредитування SWEET MONEY. 

Як отримати кредит на карту без застави в Києві?

Головний принцип, якого дотримується наш сервіс – максимальна зручність для клієнтів. Це не є голослівним твердженням, тому що ми пропонуємо:

 • Швидкий кредит онлайн в Києві. І це дійсно відбувається швидко, адже вся процедура кредитування займає близько півгодини з моменту подачі заявки і до отримання позикових коштів на карту. 
 • Просте оформлення позики. Навіть якщо ви ніколи раніше не користувалися нашими послугами, для розуміння навігації в особистому кабінеті і безпосередньо процедури кредитування вам знадобиться всього кілька хвилин. 
 • Надання послуг 24/7. Ви можете взяти гроші до зарплати в Києві вдень і вночі, в  будь-який день тижня, у вихідні та святкові дні. Всякий раз, коли вас наздоганяють фінансові труднощі, їх завжди можна швидко вирішити.

А головне – онлайн кредит в Києві на карту оформляється на простих і зрозумілих умовах. Ви вибираєте необхідну суму, а також можливий термін погашення кредиту, який буде відповідати вашій платоспроможності.

Що потрібно для отримання кредиту в Києві?

Завдяки політиці клієнтоорієнтованості взяти гроші в борг без відмови і без довідки про доходи може взяти практично кожна людина, яка цього потребує. Ми видаємо кредити на відносно невеликі суми і короткі терміни, але з часом умови кредитування стають більш вигідними.

Наш сервіс кредитує громадян України не тільки офіційно працюючих, але і багатьох інших категорій:

 • неофіційно працюючих та безробітних;
 • самозайнятих, підприємців;
 • студентів, пенсіонерів та осіб з інвалідністю;
 • домогосподарок і жінок в декретній відпустці;
 • людей з поганою кредитною історією. 

Таким чином, SWEET MONEY часто виявляється єдиним вірним і надійним фінансовим партнером при виникненні фінансових неприємностей. Більш того, скористатися послугою можна практично відразу. Щоб отримати позику на картку, необхідно відповідати мінімальним умовам:

 • бути у віці від 18 до 70 років;
 • мати дійсний паспорт та ІПН-код;
 • користуватися карткою будь-якого українського банку;
 • мати активний номер  мобільного телефону та електронну пошту.

Це мінімум, але з ним у вас не буде ніяких труднощів для того, щоб взяти навіть терміновий кредит в Києві.Тоді вам залишиться тільки повернутипозичені кошти в терміни, які будуть прописані в договорі.