0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

Кредити без застави

Термін:

Сума:

Отримати гроші
Ви займаєте:
Відсоток використання:
Усього до повернення:
Термін погашення:

Чому ми?

Отримайте гроші
за 7 хвилин

Наш сервіс швидко прийме рішення по кредиту.

Гроші зараховуються на Вашу карту моментально!

Прості і зрозумілі
умови

Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення!

Повертайте коли
зручно

Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки відсотки

Як взяти?

Як погасити?

01

Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і термін кредиту, після натисніть на кнопку “Отримати гроші”

02

Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту

03

Підпишіть договір SMS-кодом

Ознайомившись, підпишіть договір СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон

04

Отримайте гроші на вашу карту

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МОМЕНТАЛЬНО!

Отримати гроші

01

Швидко онлайн

Зайдіть в Особистий кабінет і оплатіть кредит вашою банківською картою.

02

Через Приват24

Зайдіть в Приват24, в рядку пошуку введіть SweetMoney і зробіть платіж без комісії

03

У терміналі

Через мережу платіжних терміналів iBox.

04

У касі банку

Банківським переказом в будь-якому банку України

Як погасити?

З нами безпечно

Схвалено "Нацкомфінпослуг"

Стандарти внутрішньої безпеки

SSL сертифікат

Відсутність прихованих комісій

Відгуки

Брали з дружиною тут позику онлайн на карту, бо дитину треба було зібрати до школи а не встигали. Наразі все добре, вже розрахувалися. Сервіс добрий, сподобалась швидкість оформлення та ввічливі консультанти по телефону. Договір типовий і без підводних каменів, все чітко розписується.
Я не дуже полюбляю миттєві позики через високі відсотки, але інколи все ж користуюсь, коли є вже така, життєво важлива потреба. Вже декілька разів брав позику у вашому сервісі. Задоволений тим, як швидко і зручно все проходить. Це дійсно важливо для мене, тому дякую.
Ктобы что не говорил о высоких процентах и жестких условиях, взять кредит через интернет – это удобно, сама убедилась, когда взяла здесь деньги в долг. Просто нужно ответственно подходить к своим обязательствам, брать ненадолго и вовремя возвращать. Тогда все будет четко.
Так получилось, что мне заблокировали зарплатную карту аккурат тогда, когда получила зарплату. Чтобы не голодать до прояснения ситуации, взяла у вас онлайн кредит на карту другую, которая у меня была. Вопрос удалось решить через три дня. Благодаря вам я почти и не ощутила этой неприятности.
Спасибо сервису, выручили в трудную минуту. Дома маленький ребенок, без горячей воды никуда. Как назло, бойлер почил с миром за неделю до зарплаты, ремонту не подлежал. Нашел вас и буквально за час уже были деньги на покупку нового, даже более вместительного бойлера. Действительно быстрый кредит.
Вперше вирішила оформити кредит онлайн, так як допекло. Довго не могла рішитися, вивчала договір, але ж взяла. Сьогодні от розрахувалася. Дякую вам, все дійсно відповідає опису. Сервіс працює честно і відкрито, але затягувати з виплатами боргу я б не радила. Таки відсоткі є, и маленькими їх не назвеш.

Питання відповідь

Як взяти кредит на карту онлайн без відмов та дзвінків?

У нас ви можете взяти швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків швидко, без зайвих зусиль. Для цього вам необхідно зареєструватися на нашому сайті, вибрати суму і термін, на який вам потрібно термінові грошові кошти, ввести всі необхідні дані і відправити заявку на позику.
Ваша заявка буде оброблена за лічені хвилини. Після цього вам потрібно буде дочекатися позитивного рішення, підписати договір, отримати кошти в борг для вирішення своїх життєвих питань.
SWEET MONEY – це швидкі цілодобові кредити онлайн. Вся процедура кредитування займає не більше 20 хвилин, після чого кошти виявляються вже безпосередньо на вашій картці.

Де можна отримати гроші онлайн на карту?

Послуги з надання кредитних послуг в Україні надають банки разом з компаніями миттєвого кредитування. Швидше за традицією більшість людей при фінансові ускладнення спочатку звертаються до банківських установ. Однак це зазвичай закінчується нічим, так як банки вимагають масу довідок, офіційне працевлаштування, нерідко застави, поруки та інші. Чекати рішення доводиться аж до декількох днів, і навіть після надання всіх документів не гарантує видачі позики. А терміновий кредит на картку в банку взяти взагалі майже неможливо.
На відміну від банківських установ компанія миттєвого кредитування розглядає заявки в мінімальний час, і переводить запозичення відразу на банківські карти. Йдеться про порівняно суми невеликі, але достатні для вирішення більшості нагальних проблем. Саме до таких належить SWEET MONEY.

Переваги отримання кредиту онлайн в SWEET MONEY?

Наша компанія працює для того, щоб у важкий момент ви могли виправити, вирівняти своє фінансове становище. Ми вибудовуємо свою роботу на наступних принципах:

 • Оперативність. Час буває дуже коштовним, тому всі заявки розглядаються в лічені хвилини. Можна взяти кредит онлайн цілодобово на карту на довгий термін всього за 10-20 хвилин.
 • Вигідність. Ви можете отримати кредит онлайн без відмов в 2021 році з максимальною вигодою для себе, скориставшись акційними пропозиціями і програмою лояльності.
 • Зручність. Сайт та особистий кабінет розроблені таким чином, щоб ви могли інтуїтивно розібратися в навігації, процедурі. Тобто дається можливість взяти позику без зайвих маніпуляцій і питань.
 • Простота. Швидкі гроші на карту від SWEET MONEY видаються громадянам України віком 18-70 років по мінімальному набору документів (паспорт, код ІПН), з базовою перевіркою позичальника. У будь-якому випадку у вас є всі шанси отримати схвалення по кредиту.
 • Прозорість. У нас немає прихованих комісій і платежів, все абсолютно прозоро, а сума позики та відсотки за користування грішми прописуються в договорі.
 • Безпека. Вам не потрібно турбуватися про збереження своїх персональних даних, так як ми надійно їх охороняємо, а порядок кредитування відповідає чинному законодавству України.

SWEET MONEY – це швидкі кредити на карту без дзвінків цілодобово, зручні та надійні. Ви можете переконатися в цьому самостійно. Якщо у вас виникли будь-які питання, їх завжди можна запитати в одного з наших кваліфікованих менеджерів.

Умови погашення заборгованостей?

Наша компанія пропонує зручні механізми повернення запозичень. Ви можете сплатити кредит онлайн автоматично через особистий кабінет за допомогою банківської карти або ж через платіж з вказанням конкретних даних. Всі реквізити для оплати відразу будуть вам доступними. Повертаючи через особистий кабінет, ви витратите лічені хвилини. Якщо у вас немає можливості відразу закрити всю заборгованість, термін кредиту можна продовжити. Для цього потрібно буде просто оплатити нараховані відсотки.

Партнеры

Споживчий кредит – вирішення фінансових проблем

Ситуації, коли гроші потрібні вже зараз, а взяти їх ніде, трапляються дуже часто. У такому разі можна скористатися споживчим кредитом. […]

17.02.2022

Детальніше
Як отримати кредит на авто, не зашкодивши особистому бюджету

Накопичити на автомобіль мрії – розумна ідея, але її реалізація вимагатиме тривалого часу. До того ж, у спробі зібрати всю […]

17.02.2022

Детальніше
Онлайн кредит на ремонт: корисна інформація позичальникам

Капітальний або просто хороший продуманий ремонт житла потребує значних витрат, які нерідко становлять 30-50% від загальної вартості об’єкта нерухомості. Як […]

15.02.2022

Детальніше

Кредити без застави

 

Багато фінансових установ в наш час прагнуть захистити свої активи, саме тому вважають за краще видавати забезпечені кредити, тобто кредити під матеріальні гарантії. Таким чином, в разі фінансової нездатності позичальника погасити кредит організація компенсує свої збитки завдяки матеріальним активам, відчуженим від клієнта на свою користь. Не кожен українець з тих чи інших причин здатен погодитись на такі умови.

 

Де взяти кредит без застави і довідки про доходи?  

 

SWEET MONEY пропонує кредитування без необхідності віддавати будь-що під заставу. Це прекрасна можливість вирішити тимчасові фінансові труднощі без ризику розставання з вашим майном навіть на деякий час.

Тут ви легко можете взяти кредит без застави на короткий термін на будь-які споживчі цілі. На відміну від банку, ми не вимагаємо багато документів у наших клієнтів, а вимагаємо лише необхідний мінімум:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН-код (індивідуальний податковий номер).  

Завдяки такому демократичному підходу будь-який українець у віці від 18 до 70 років може отримати кредит без застави. І не має значення кредитна історія, наявність або відсутність офіційного працевлаштування і будь-які інші нюанси. SWEET MONEY зацікавлений у взаємовигідних відносинах з кожним клієнтом, який знаходиться в складній ситуації. 

Як отримати кредит приватній особі без застави?  

 

Наш сервіс пропонує миттєві позички на суму до 10 тисяч гривень, на строк до 30 днів. Щоб його оформити, потрібно всього 20 хвилин. Процедура оформлення дуже проста:

 1. Зареєструйтеся на сайті. Завдяки цьому буде набагато простіше проводити фінансові операції в майбутньому. 
 2. Виберіть суму та термін, на який потрібен кредит. Система відразу розрахує відсотки на кредитування. 
 3. Заповніть анкету, надішліть заявку на отримання кредиту без застави, вказавши всю важливу, а головне – правдиву інформацію.
 4. Дочекайтеся відповіді по заявці. Як правило, це займає кілька хвилин. На щастя для клієнтів, SWEET MONEY майже завжди схвалює позики.    
 5. Прочитайте та підпишіть кредитний договір. Уважно вивчіть його зміст, позаяк там буде вказана вся інформація по кредиту, включаючи відсотки з сумою, що повинна бути погашена. 
 6. Зачекайте, поки гроші будуть зараховані на банківську карту. Вони приходять швидко, відразу доступні для використання. 

Після того, як ви скористаєте кредитними коштами, вам залишиться тільки погасити їх зручним способом. Це можна зробити за допомогою банківської картки або шляхом переказу на реквізити компанії, прописані в договорі. 

 

Переваги отримання кредиту без застави в кредитному сервісі SWEET MONEY

 

Ми працюємо цілодобово, сім днів на тиждень. Коли вам конче потрібні додаткові гроші, ви зможете отримати їх в той же день і в ту ж годину. Приватний кредит без застави і довідки про доходи може взяти будь-який українець, в тому числі студент або пенсіонер, неофіційно працюючий або навіть безробітний.

У нашій компанії немає прихованих комісій, платежів. Ви точно знаєте, скільки ви берете й скільки вам потрібно буде повернути, перш ніж займи будуть повністю погашені. При цьому кредитування відбувається через інтернет, тобто навіть не доведеться виходити з дому. 

SWEET MONEY ваш надійний фінансовий партнер, з яким будь-які негаразди стануть тимчасовими незручностями. Скористайтеся нашими послугами і впевніться в цьому самостійно.