0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

23.09.2021

Кредит з автоматичним рішенням

Серед усіх фінансових послуг кредит з автоматичним рішенням є дуже популярним сервісом в нашій країні. Раніше, щоб позичити гроші, потрібно було пройти довгий і тернистий шлях, в тому числі: зібрати необхідні документи, домовитися з поручителями (при необхідності), знайти і відвідати відділення банку, провести там час і дочекатися рішення.

Багато років потрібно було витратити один або пару днів, щоб отримати кредит. У зв’язку з тим, що сьогодні є запропонована мікрофінансовими організаціями автоматична позика на картку, ситуація кардинально змінилася на краще.

Сьогодні, щоб бути добросовісним позичальником, досить:

 • доступу до мережі інтернет;
 • мінімального пакету документів;
 • наявності електронної пошти, мобільного номера та банківської картки. 

У сервісі кредитування SWEET MONEY ви можете легко оформити кредит на карту з автоматичним рішенням і швидко вирішити свої фінансові труднощі заради повернення до нормального життя.

Переваги автоматичної позики на картку

Наш сервіс працює з усіма категоріями громадян, в тому числі з тими, кого банки вважають ненадійними позичальниками: студентами, домогосподарками, безробітними і неофіційно працюючими, пенсіонерами. Вікові обмеження практично відсутні, оскільки до нас звертаються клієнти у віці 18 років до 70 років.

Серед інших переваг, які чекають вас при зверненні до SWEET MONEY, можна відзначити:

 • Надання мінімального пакету документів. Просто паспорта і коду ІПН достатньо для того, щоб система ідентифікувала особу і вирішила, схвалити кредит або відмовити. На щастя, процент схвалення дуже високий;
 • Швидка обробка заявок. Оскільки процес об’єктивний і  максимально автоматизований, вся процедура кредитування від початку до кінця займає близько 20-30 хвилин. І ви можете не боятися, що отримаєте  необґрунтовану відмову. Людський фактор зведений до мінімуму, завдяки чому наші клієнти дуже часто отримують схвалення, коли немає значущих підстав для зворотного рішення;  
 • Простота оформлення. Кожен крок інтуїтивно зрозумілий і супроводжується підказками. Ви легко зрозумієте, що і в якій послідовності вам потрібно буде зробити. 

Більш того, кредит з автоматичним рішенням не вимагає присутності поручителів або передачі майна в якості застави. Тобто для наших клієнтів будь-які ризики зведені до мінімуму.

Умови видачі автоматичної позики на карту

Для того щоб стати клієнтом нашої мікрофінансової організації, вам достатньо потрібно відповідати найпростішим вимогам:  

 • Вік від 18 до 70 років;
 • Документи – паспорт та ІПН-код;
 • Джерело доходу без необхідності підтвердження;
 • Активна SIM-карта та електронна пошта, дійсна картка українського банку. 

На відміну від банків, ми можемо дати швидкий кредит з оформленням максимум за півгодини. Ви можете бути вдома, в комфортній обстановці, і за лічений час отримати рішення своїх фінансових труднощів.

Процедура оформлення кредиту з автоматичним рішенням

Кредитування в SWEET MONEY дуже просте. Вам слід почати з реєстрації особистого кабінету на сайті, де треба буде заповнити всі поля необхідними актуальними даними. Реєструватися потрібно тільки один раз, після чого всі наступні звернення будуть проходити ще швидше.

Щоб отримати кредит безпосередньо, потрібно виконати всього 4 дії:

 1. Виберіть і введіть відповідні умови кредитування. 
 2. Заповніть і надішліть заявку на перевірку в систему. 
 3. Дочекайтеся відповіді зі схваленням кредиту. Для вас буде сформований договір з усіма умовами, який необхідно вивчити і підписати. 
 4. Отримайте позичені гроші на карту і скористайтеся ньому. 

При реєстрації бажано верифікувати і прив’язати банківську карту, на яку буде зараховуватися кошти і звідки можна гасити заборгованість без постійного введення її даних.