0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

21.09.2021

Кредит з 21 року: чому саме цей віковий поріг?

Українці офіційно стають повнолітніми у 18 років, набуваючи всіх прав і обов’язків дорослих. Молоді люди в цьому віці, як правило, або навчаються у вищих навчальних закладах, або поєднують навчання та роботу, стикаючись з вже дорослими життєвими труднощами, в тому числі фінансовими. Але в той же час фінансові установи вкрай неохоче кредитують громадян віком 18-25 років. 

Таке небажання пояснюється відсутністю постійної зайнятості, а також відсутністю фінансової зрілості та відповідальності серед громадян вікової групи. Банки сприймають затримки дуже болісно, тому їм простіше відмовитися від кредитування через те, що відсутня довідка зі стабільним доходом за останні 3-6 місяців. Трохи кращою є ситуація, коли виникає необхідність взяти кредит з 21 року. Такі гроші в борг можна спробувати взяти в банку, хоча найвигіднішим, простішим варіантом буде сервіс кредитування SWEET MONEY.

Як взяти кредит з 21 року?

Недовіра до молоді часто обумовлена нестабільністю їх фінансового становища. Однак наш сервіс впевнений, що її представники можуть взяти позику в такому віці та вчасно погасити його. Для цього немає необхідності в офіційному доході, постійному працевлаштуванні. Навіть коли потрібен кредит з 21 року при недосконалій кредитній історії, це не буде перешкодою – кожен заслуговує на можливість отримати фінансову допомогу в скрутну хвилину.

Корисні позички в SWEET MONEY видаються на картку в середньому за 20 хвилин.

  1. Зареєструйте свій особистий кабінет на сайті, де ви будете здійснювати свої фінансові операції. 
  2. Виберіть суму, термін запозичення грошей, заповніть і надішліть заявку на кредитування для перевірки. Всього за кілька хвилин система обробить запит, по кінцівці видасть рішення про схвалення чи відмову. 
  3. Уважно вивчіть згенерований договір, ознайомтеся з умовами кредитування, підпишіть документ. 
  4. Зачекайте, поки кошти будуть зараховані на карту, використайте їх. 

Так виглядає позика для молоді, для отримання якого не потрібні довідки чи поручителі, але при цьому він дає вирішити фінансові труднощі українського повсякденного життя.

Скільки можна взяти в кредит з 21 року?

Це залежить від рівня співпраці з сервісом SWEET MONEY. При першому зверненні сума запозичень становить до 10 тисяч гривень, але при тривалій, неодноразовій співпраці збільшується, відповідно, зростають фінансові можливості.

Через часту нестабільністю фінансового становища ми рекомендуємо брати позички з цього віку саме на ту суму і на такий період, щоб об’єктивно можна було їх погасити. Крім того, це допоможе сформувати корисний навик фінансового планування.

Переваги кредиту після 21 в SWEET MONEY

Наш сервіс кредитування працює цілодобово, всі 365 днів на рік без свят і вихідних. Завдяки такому режиму молодь має можливість швидко вирішувати свої труднощі незалежно від того, коли вони трапляються. Навіть якщо така потреба виникла пізно ввечері або рано вранці, кредит з 21 року залишається доступними в будь-який час.

Серед інших переваг, які пропонує сервіс SWEET MONEY, варто відзначити:

  • мінімальний пакет документів для запозичення: паспорт та ІПН-код;
  • будь-яке джерело доходу, якого буде достатньо для погашення кредиту;
  • швидка процедура оформлення кредитів – в середньому близько 20 хвилин;
  • кредитування на будь-які споживчі цілі;
  • відсутність прихованих комісій, платежів – все відкрито та прозоро. 

Ми всі люди, і маємо право на фінансову підтримку навіть тоді, коли немає офіційного, стабільного джерела доходу. За допомогою сервісу SWEET MONEY молоді люди швидко повертаються до нормального життя.