0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

Кредит онлайн без дзвінків

Термін:

Сума:

Отримати гроші
Ви займаєте:
Відсоток використання:
Усього до повернення:
Термін погашення:

Чому ми?

Отримайте гроші
за 7 хвилин

Наш сервіс швидко прийме рішення по кредиту.

Гроші зараховуються на Вашу карту моментально!

Прості і зрозумілі
умови

Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення!

Повертайте коли
зручно

Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки відсотки

Як взяти?

Як погасити?

01

Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і термін кредиту, після натисніть на кнопку “Отримати гроші”

02

Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту

03

Підпишіть договір SMS-кодом

Ознайомившись, підпишіть договір СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон

04

Отримайте гроші на вашу карту

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МОМЕНТАЛЬНО!

Отримати гроші

01

Швидко онлайн

Зайдіть в Особистий кабінет і оплатіть кредит вашою банківською картою.

02

Через Приват24

Зайдіть в Приват24, в рядку пошуку введіть SweetMoney і зробіть платіж без комісії

03

У терміналі

Через мережу платіжних терміналів iBox.

04

У касі банку

Банківським переказом в будь-якому банку України

Як погасити?

З нами безпечно

Схвалено "Нацкомфінпослуг"

Стандарти внутрішньої безпеки

SSL сертифікат

Відсутність прихованих комісій

Відгуки

Брали з дружиною тут позику онлайн на карту, бо дитину треба було зібрати до школи а не встигали. Наразі все добре, вже розрахувалися. Сервіс добрий, сподобалась швидкість оформлення та ввічливі консультанти по телефону. Договір типовий і без підводних каменів, все чітко розписується.
Я не дуже полюбляю миттєві позики через високі відсотки, але інколи все ж користуюсь, коли є вже така, життєво важлива потреба. Вже декілька разів брав позику у вашому сервісі. Задоволений тим, як швидко і зручно все проходить. Це дійсно важливо для мене, тому дякую.
Ктобы что не говорил о высоких процентах и жестких условиях, взять кредит через интернет – это удобно, сама убедилась, когда взяла здесь деньги в долг. Просто нужно ответственно подходить к своим обязательствам, брать ненадолго и вовремя возвращать. Тогда все будет четко.
Так получилось, что мне заблокировали зарплатную карту аккурат тогда, когда получила зарплату. Чтобы не голодать до прояснения ситуации, взяла у вас онлайн кредит на карту другую, которая у меня была. Вопрос удалось решить через три дня. Благодаря вам я почти и не ощутила этой неприятности.
Спасибо сервису, выручили в трудную минуту. Дома маленький ребенок, без горячей воды никуда. Как назло, бойлер почил с миром за неделю до зарплаты, ремонту не подлежал. Нашел вас и буквально за час уже были деньги на покупку нового, даже более вместительного бойлера. Действительно быстрый кредит.
Вперше вирішила оформити кредит онлайн, так як допекло. Довго не могла рішитися, вивчала договір, але ж взяла. Сьогодні от розрахувалася. Дякую вам, все дійсно відповідає опису. Сервіс працює честно і відкрито, але затягувати з виплатами боргу я б не радила. Таки відсоткі є, и маленькими їх не назвеш.

Питання відповідь

Як взяти кредит на карту онлайн без відмов та дзвінків?

У нас ви можете взяти швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків швидко, без зайвих зусиль. Для цього вам необхідно зареєструватися на нашому сайті, вибрати суму і термін, на який вам потрібно термінові грошові кошти, ввести всі необхідні дані і відправити заявку на позику.
Ваша заявка буде оброблена за лічені хвилини. Після цього вам потрібно буде дочекатися позитивного рішення, підписати договір, отримати кошти в борг для вирішення своїх життєвих питань.
SWEET MONEY – це швидкі цілодобові кредити онлайн. Вся процедура кредитування займає не більше 20 хвилин, після чого кошти виявляються вже безпосередньо на вашій картці.

Де можна отримати гроші онлайн на карту?

Послуги з надання кредитних послуг в Україні надають банки разом з компаніями миттєвого кредитування. Швидше за традицією більшість людей при фінансові ускладнення спочатку звертаються до банківських установ. Однак це зазвичай закінчується нічим, так як банки вимагають масу довідок, офіційне працевлаштування, нерідко застави, поруки та інші. Чекати рішення доводиться аж до декількох днів, і навіть після надання всіх документів не гарантує видачі позики. А терміновий кредит на картку в банку взяти взагалі майже неможливо.
На відміну від банківських установ компанія миттєвого кредитування розглядає заявки в мінімальний час, і переводить запозичення відразу на банківські карти. Йдеться про порівняно суми невеликі, але достатні для вирішення більшості нагальних проблем. Саме до таких належить SWEET MONEY.

Переваги отримання кредиту онлайн в SWEET MONEY?

Наша компанія працює для того, щоб у важкий момент ви могли виправити, вирівняти своє фінансове становище. Ми вибудовуємо свою роботу на наступних принципах:

 • Оперативність. Час буває дуже коштовним, тому всі заявки розглядаються в лічені хвилини. Можна взяти кредит онлайн цілодобово на карту на довгий термін всього за 10-20 хвилин.
 • Вигідність. Ви можете отримати кредит онлайн без відмов в 2021 році з максимальною вигодою для себе, скориставшись акційними пропозиціями і програмою лояльності.
 • Зручність. Сайт та особистий кабінет розроблені таким чином, щоб ви могли інтуїтивно розібратися в навігації, процедурі. Тобто дається можливість взяти позику без зайвих маніпуляцій і питань.
 • Простота. Швидкі гроші на карту від SWEET MONEY видаються громадянам України віком 18-70 років по мінімальному набору документів (паспорт, код ІПН), з базовою перевіркою позичальника. У будь-якому випадку у вас є всі шанси отримати схвалення по кредиту.
 • Прозорість. У нас немає прихованих комісій і платежів, все абсолютно прозоро, а сума позики та відсотки за користування грішми прописуються в договорі.
 • Безпека. Вам не потрібно турбуватися про збереження своїх персональних даних, так як ми надійно їх охороняємо, а порядок кредитування відповідає чинному законодавству України.

SWEET MONEY – це швидкі кредити на карту без дзвінків цілодобово, зручні та надійні. Ви можете переконатися в цьому самостійно. Якщо у вас виникли будь-які питання, їх завжди можна запитати в одного з наших кваліфікованих менеджерів.

Умови погашення заборгованостей?

Наша компанія пропонує зручні механізми повернення запозичень. Ви можете сплатити кредит онлайн автоматично через особистий кабінет за допомогою банківської карти або ж через платіж з вказанням конкретних даних. Всі реквізити для оплати відразу будуть вам доступними. Повертаючи через особистий кабінет, ви витратите лічені хвилини. Якщо у вас немає можливості відразу закрити всю заборгованість, термін кредиту можна продовжити. Для цього потрібно буде просто оплатити нараховані відсотки.

Партнеры

Споживчий кредит – вирішення фінансових проблем

Ситуації, коли гроші потрібні вже зараз, а взяти їх ніде, трапляються дуже часто. У такому разі можна скористатися споживчим кредитом. […]

17.02.2022

Детальніше
Як отримати кредит на авто, не зашкодивши особистому бюджету

Накопичити на автомобіль мрії – розумна ідея, але її реалізація вимагатиме тривалого часу. До того ж, у спробі зібрати всю […]

17.02.2022

Детальніше
Онлайн кредит на ремонт: корисна інформація позичальникам

Капітальний або просто хороший продуманий ремонт житла потребує значних витрат, які нерідко становлять 30-50% від загальної вартості об’єкта нерухомості. Як […]

15.02.2022

Детальніше

Кредит онлайн без дзвінків

 

У разі форс-мажорних обставин, що найчастіше приймають вигляд складного матеріального становища, кожна людина починає шукати варіант швидкого виходу з неї. Добре, коли хтось із родичів або друзів може допомогти. Але що робити, як потрібно швидко вирішити проблему, та зовсім нікуди звернутися за допомогою? 

Йти кредитуватися в банки практично безглуздо, оскільки вони вважають за потрібне проводити серйозну комплексну перевірку позичальника, в тому числі шляхом затребування контактної інформації людей, які можуть підтвердити його особистість та правдивість відповідей, а також запитуючи розширені пакети документів, іншими способами. Річ аж ніяк не йде про якусь значну швидкість прийняття рішень.

 

Де взяти швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків цілодобово?

 

Якщо вам потрібні гроші на карту без дзвінків та документів, то найрозумніше звернутися в сервіс кредитування SWEETMONEY. Ми є мікрофінансовою організацією, що допомагає з фінансовими труднощами, працює по всій Україні.

Це розумне рішення, адже ви можете звернутися по гроші 24 години на добу, 365 днів на рік, включаючи свята і вихідні дні. Найприємніше те, що ви навіть можете отримати кредит на карту цілодобово без дзвінків родичам та перевірок. Мінімум бюрократичних затримок та нюансів, прості умови. Найголовніше, що в результаті ви швидко отримаєте саме потрібне вам вирішення проблем.

 

Переваги кредиту онлайн без поручителів, перевірок і дзвінків в Україні

 

Послуга SWEET MONEY пропонує вигідні умови кредитування і масу можливостей для позичальника. Ми озвучимо основні з них:

 • взяти кредит онлайн без дзвінків операторів родичам прямо з дому, адже все відбувається через інтернет;
 • щоб отримати гроші в борг, застави і поручителів не потрібно. Фактично, немає майнового ризику для позичальника;
 • можна тримати звернення до служби в таємниці від близьких, тобто не поширювати про свої справи. Ніхто не буде дзвонити родичам, друзям або колегам, тому що додаткова контактна інформація не потрібна;
 • висока швидкість реєстрації. Подача заявки на SWEET MONEY займає 20-30 хвилин від подачі заявки на рішення. Вам не потрібно відкладати час або нікуди йти. Все автоматизовано і дуже швидко. 

Завдяки мінімальним вимогам до позичальника, практично будь-який громадянин України може зв’язатися з нами. 

 

Вимоги до отримання кредиту без фото і дзвінків

 

Ми пишаємося тим, що рівень схвалення заявки в SWEET MONEY вище, ніж у інших мікрофінансових організацій. Щоб мати можливість взяти кредит онлайн без відмов та дзвінків, в тому числі під 0 відсотків при першому запиті, необхідно бути у віці від 18 до 70 років, а також потрібно мати:

 • національний паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер (ІПН);
 • комп’ютер, планшет зі стабільним доступом до мережі інтернет;
 • дійсний номер мобільного оператора, електронну пошту та банківську картку для зарахування коштів. 

Все дуже просто, але потрібно уточнити – коли ви берете мікрозайм без дзвінків, при заповненні анкети критично важливо вказати достовірну інформацію і бажано використовувати власну банківську карту.

 

Способи отримання кредиту на картку без дзвінків

 

Сервіс SWEET MONEY пропонує найзручніший спосіб позичити гроші – ми зараховуємо їх безпосередньо на картку, яку ви вказуєте при оформленні позики.

Для кредитування потрібно зареєструвати особистий рахунок, заповнити і відправити заявку на отримання кредиту, дочекатися рішення, підписати договір з встановленими умовами співпраці, потім дочекатися зарахування коштів, а через деякий час погасити свої зобов’язання.