0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

21.09.2021

Кредит на картку цілодобово

Сучасні технології стали важливою частиною нашого життя. Особливо, коли йдеться про діджиталізацію. Доступ до багатьох речей став набагато простішим, швидшим і більше не залежить від конкретного місця. Тепер за допомогою інтернету можна зробити практично все: купити техніку, продукти з доставкою, оплатити будь-які послуги, купити квитки на транспорт та багато іншого.

Прогрес не оминув банківський сектор. Багато хто пам’ятає, як раніше для кредитування потрібно було шукати відділення банку, виділяти час під час роботи, витрачати години на бюрократичні процедури, довго чекати підтвердження або відмови фінансової установи. Часто вся процедура займала кілька днів. 

На щастя, сьогодні все інакше. Технологічний прогрес значно вплинув на всі сфери. Фінансовий сектор не є винятком. Сьогодні взяти срочно кредит онлайн цілодобово без відмов навіть з поганою кредитною історією цілком реально.

Нехай банки не поспішають віддавати гроші на картку цілодобово, але вони не особливо потрібні, адже є кредитна послуга SWEET MONEY. Ми знаємо, наскільки важливо в деяких випадках мати можливість швидко знайти кошти на незаплановані витрати: ремонт автомобілів, покупка ліків, заміна зламаного обладнання. Або коли просто не вистачало грошей, щоб заплатити. Завдяки цьому, наші цілодобові кредити онлайн є популярним сервісом серед українців. 

Хто може взяти кредит на карту без дзвінків цілодобово?  

SWEET MONEY працює з громадянами України у віці від 18 до 70 років. По суті, будь-хто може звернутися за фінансовою допомогою. Кредитування відбувається за спрощеною процедурою з базовою перевіркою позичальника. Для нас важливо тільки, щоб клієнт міг виконувати свої фінансові зобов’язання.

Щоб отримати онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово, необхідно відповідати мінімальним вимогам, тобто мати:

  • національний паспорт та ІПН-код;
  • джерело доходу в будь-якій формі, офіційній або неофіційній;
  • зв’язок: активний номер телефону та електронна пошта;
  • комп’ютер, планшет або смартфон для процедури онлайн;
  • дійсна банківська картка для зарахування коштів.

Практично у кожної живої людини є все вищесказане, так як вона вже давно є невід’ємною частиною нашого життя. Крім того, завдяки реєстрації онлайн позику на карту цілодобово можна взяти навіть перебуваючи вдома.

Процес, як отримати гроші на карту цілодобово

Ми максимально спростили процедуру кредитування, щоб це займало мінімум часу, було зрозуміло кожному. Всі кроки займають 20-30 хвилин і не викликають труднощів.

Щоб отримати мікрозайм цілодобово в SWEET MONEY, досить пройти наступні етапи:

  1. Реєстрація особового рахунку. Це інструмент, за допомогою якого ви будете проводити всі фінансові операції. 
  2. Відправка заявки на отримання цілодобового кредиту онлайн.
  3. Підписання кредитного договору. Коли приходить схвалення кредиту, автоматично генерується договір з встановленими умовами. 
  4. Зарахування коштів на картку. Це відбувається через кілька хвилин після того, як контракт був підтверджений. 

На кожному етапі надаються підказки, щоб взагалі не було труднощів. 

Основні переваги отримання кредиту онлайн без відмови в SWEET MONEYНаш сервіс працює 365 днів на рік, 24 години на добу. Святкові та вихідні дні не стануть для вас перешкодою в отриманні фінансової допомоги. У SWEET MONEY можуть позичити гроші офіційно і неофіційно працевлаштовані, безробітні, студенти і пенсіонери.