0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

23.09.2021

Кредит на рік без відмови

Споживче кредитування в умовах несприятливої соціально-економічної ситуації в наш час є досить популярною послугою. Пропонується банками і мікрофінансовими організаціями. Кредит онлайн на рік без відмови вже давно став популярним способом подолання фінансових труднощів.

Однак, коли мова йде про безвідмовне кредитування в споживчих цілях, звернення до банківських установ в Україні – не найзручніший варіант. У зв’язку з тим, що вони прагнуть мінімізувати власні ризики, тому дуже ретельно підходять до процедури перевірки позичальника на надійність, а також висувають ряд суворих умов:

  • вік від 21-25 років;
  • Офіційне працевлаштування та доходи за певний період, підтверджені відповідною довідкою;
  • Надання контактних номерів для підтвердження інформації про позичальників, можливість залучення поручителя як гаранта погашення заборгованості. 

За часом банківський кредит онлайн на рік без відмови також видається набагато довше, часто від одного до декількох днів. І це, разом з перерахованими вище обмеженнями, не дуже зручно для громадян. Особливо, коли є необхідність швидко вирішити фінансові труднощі або здійснити важливу, але незаплановану покупку.

Мікрофінустанови в даному випадку пропонують набагато більш лояльне ставлення до клієнтів і приємніші умови видачі кредитів. Досить легко переконатися в цьому, просто ознайомившись з тим, хто може отримати кредит онлайн на рік без відмови.  

Умови кредитування в SWEET MONEY: хто може взяти кредит?

Для отримання кредиту в нашому сервісі достатньо, щоб ви відповідали мінімальним вимогам, а саме мали:

  1. Національний український паспорт. Необхідний для ідентифікації та підтвердження повноліття. 
  2. Індивідуальний номер платника податків (ІПН-код). Потрібен для додаткового підтвердження особи і офіційного оформлення позички.
  3. Доступ до інтернету. Всі послуги надаються нашим сервісом онлайн, і ви можете користуватися ними навіть перебуваючи вдома. Але через це наявність інтернету є обов’язкова. 
  4. Номер мобільного телефону, електронну пошта та картку будь-якого українського банку. Це необхідно для комунікації з сервісом, підтвердження своїх дій і зарахування позикових коштів.

Як бачите, дуже складно не відповідати цим вимогам. Єдине, на чому наш сервіс акцентує увагу – це необхідність мати джерело доходу в будь-якій формі, що дозволить вам в повній мірі виконувати свої боргові зобов’язання. 

Сервіс SWEET MONEY  надає кредити всім категоріям громадян України у віці від 18 до 70 років, в тому числі: студентам, неофіційно працевлаштованим, пенсіонерам, людям з інвалідністю. Для багатьох наш сервіс – найкраще рішення з оглядом на те, як багато українців працює неофіційно, не маючі відповідного підтвердження власних доходів.

Як отримати довгостроковий кредит, не виходячи з дому?

Ми максимально спростили процедуру видачі кредитів, щоб з нею можна було легко розібратися і зробити самостійно. Для початку ви реєструєтесь на сайті і отримуєте свій особистий кабінет, заповнюєте всі необхідні поля достовірною інформацією. Потім вибираєте суму і термін кредитування, надсилаєте заявку на перевірку сервісом.

Далі залишається тільки дочекатися рішення про схвалення чи відмову у видачі позики. Після узгодження ми запропонуємо вам підписати договір, в якому досить чітко і однозначно прописані всі умови співпраці. Коли всі формальності будуть врегульовані, вам треба буде лишень дочекатися зарахування коштів на карту і використати їх, а згодом – повернути в повному обсязі.