0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

22.09.2021

Кредит для пенсіонерів

Нагальна потреба в грошах може виникнути у людини в будь-якому віці, і пенсіонери не є винятком. Саме тут починаються труднощі, так як банки відносяться до людей пенсійного віку як ненадійних позичальників. 

Об’єктивно можна зрозуміти банківські установи. Середній розмір пенсійних виплат в Україні в 2021 році склав близько 3800 гривень, що дуже мало навіть просто для життя, не кажучи вже про незаплановані витрати. Тому найчастіше брати кредити пенсіонерам неможливо окрім випадків, коли він отримує пенсію в тому ж банку, де збирається кредитуватись.

Крім того, при нестачі коштів і гострих проблемах зі здоров’ям, які є звичайним явищем для такого віку, цілком природньо, що людина буде перенаправляти гроші на ліки. В результаті вона втратить здатність виконувати свої боргові зобов’язання. Отож, що робити в цьому випадку та куди можна звернутися, розберемось. 

Де оформити кредит пенсіонерам без ризику відмови? 

Є два способи вийти з фінансових труднощів. Перший спосіб – звернутися в ломбард і позичити гроші під заставу майна. Однак такі установи не все беруть в заставу, а ризик втрати майна через форс-мажори досить високий. 

Другий та найбільш раціональний варіант – звернутися в сервіс кредитування SWEET MONEY. Ми лояльні до кожного з наших клієнтів, висуваємо мінімальні вимоги. Наші особливості:

  • Отримати кредити пенсіонерам реально всього за 30 хвилин завдяки дуже простій процедурі кредитування;
  • Кредит видається онлайн безпосередньо на карту;
  • Можливість ознайомитися з умовами кредитування в спокійній обстановці, навіть якщо це перший безвідсоткова позика пенсіонерам. Наші клієнти особливо цінують той факт, що вони можуть уважно і вдумливо вивчити договір перед його підписанням.

SWEET MONEY – це легко, коли ви відповідаєте нашим мінімальним вимогам.

На яких умовах ми оформляємо кредити пенсіонерам? 

Наш сервіс кредитує громадян України віком до 70 років. Необхідно мати одне або кілька джерел доходу, які дозволять вам виконати свої боргові зобов’язання. Це може бути як просто пенсія, так і додаткова зарплата з роботи в будь-якому розмірі. Ми лояльні до всіх та видаємо гроші під любі цілі. 

Сума і термін, на які можна взяти позичку пенсіонерам, обмежена, але при подальших зверненнях і регулярній співпраці вони значно зростають. Відповідно, ви легко зможете вийти з більш серйозних труднощів.

Як отримати кредит пенсіонерам в SWEET MONEY? 

Ми максимально спростили процес кредитування. Всі кроки супроводжуються підказками, тому ви з ними легко впораєтеся. Щоб взяти кредит:

  1. Зареєструйте особистий кабінет через кнопку «Зареєструватися», дотримуючись підказок. Вам потрібно буде ввести номер телефону, щоб підтвердити свою реєстрацію.
  2. Заповніть форму, вказавши всю необхідну інформацію. Є пояснення для кожного поля, так що ви не будете плутатися. 
  3. Прив’яжіть карту. Бажано, щоб це була кредитна картка або платіжна. Проблема в тому, що не всі пенсійні картки доступні для сторонніх вхідних переказів. 
  4. Виберіть необхідну суму і термін кредиту, надішліть заявку на верифікацію в систему. 
  5. Якщо відповідь «так», прочитайте кредитний договір. Погодившись зі всіма умовами, вам залишається підтвердити договір і через кілька хвилин отримати гроші на карту. 

СОЛОДКІ ГРОШІ – ми полегшуємо життя пенсіонерам. Похилий вік не значить, що ви не можете розраховувати на швидку фінансову допомогу. Просто будьте сумлінним позичальником, і наша співпраця буде довгою та взаємовигідною.