0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

18.10.2021

Кредит без документів

Мікрокредитування вже давно є гідною альтернативою банківським кредитам. Кожен, хто хоча б раз намагався взяти кредит в банку,  знає, наскільки складно це зробити. Такі фінансові установи зазвичай вимагають: масу документів, офіційне працевлаштування, підтвердження платоспроможності, наявність поручителів, гарну кредитну історію та багато інших речей, – в залежності від конкретної ситуації.

Відсоток відмов в банках теж високий, адже виконати всі їх вимоги досить важко. Не у всіх є офіційна робота з можливістю підтвердити свій дохід або бездоганна кредитна історія. Тоді все, що ви можете собі дозволити, це кредит без документів. Залишається тільки знайти, де його можна взяти та хто пропонує найвигідніші умови.

Послуга кредитування SWEET MONEY  пропонує взяти кредит онлайн без документів на простих і вигідних умовах для будь-яких цілей. Це найкраща можливість швидко отримати необхідну суму грошей і вирішити свої проблеми.

Умови отримання кредиту без документів

Насправді взяти кредит без документів в будь-якій формі неможливо, та й незаконно. Установи потребують їх для того, аби мати можливість ідентифікувати позичальника, а згодом оформити кредитний договір по їх даним. Але те, що можна обійтися з мінімальним пакетом документів без необхідності їх ксерокопіювання і сканування, цілком реально разом з сервісом SWEET MONEY.

Ми висуваємо мінімальні вимоги до позичальників, тому взяти кредит без документів може практично кожен громадянин України, який має вік від 18 до 70 років. Для того щоб взяти гроші на карту без дзвінків і документів, вам також знадобляться:

  • Паспорт громадянина України;
  • ІПН-код (індивідуальний номер платника податків);
  • Гаджет з доступом в інтернет (комп’ютер, планшет, смартфон);
  • Картка будь-якого банку України;
  • Активний мобільний номер;
  • Електронна пошта. 

Це все, що потрібно для того, щоб отримати кредит онлайн без документів.   Нашими послугами можуть скористатися всі категорії населення, в тому числі: студенти, домогосподарки, безробітні, пенсіонери і т.д., – коли банки відмовляють один за одним, немає до кого звернутися за допомогою у вирішенні фінансових труднощів, на допомогу прийде сервіс кредитування SWEET MONEY.  

Під які цілі беруть кредит без документів?  

Ситуації в житті відбуваються різні. Особливо  неприємно, коли терміново потрібна певна сума, а вона недоступна. Це може бути велика незапланована покупка, наприклад: життєво важливі побутові прилади зламали, або просто витрати у вигляді оплати ліків, ремонту автомобіля.

Будь-які споживчі цілі або фінансові труднощі не є приводом для відчаю, коли їх потрібно швидко вирішити, а кредитування можливе тільки у мікрофінансових організаціях. Послуга кредитування від SWEET MONEY  дає чудову можливість отримати гроші на карту без дзвінків і документів, зайвих зусиль та витрат часу.

Щоб скористатися послугами SWEET MONEY, потрібно просто зареєструватися на сайті, вибрати потрібну суму і термін погашення, а потім оформити заявку на кредитування. Після цього вона буде розглянута системою, а згодом прийде рішення про підтвердження або відмову у кредитуванні. Останній етап – підписання кредитного договору і отримання коштів на банківську карту.

Як швидко погасити кредит онлайн без документів?  

Ми пропонуємо найзручніші можливості погасити кредит, а для цього вам навіть не потрібно виходити з дому. Погасити борг можна через особистий кабінет на сайті, а також через банківський переказ. До речі, чим швидше ви повернете кредит бездокументів, тим менше ви будете сплатите за його користування, адже відсотки нараховуються щодня.