0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

14.09.2021

Як отримати кредити студентам без відмови?

Наш кредитний сервіс пропонує найпростіші та вигідні умови кредитування. Можна сміливо позичати гроші, не виходячи з дому або гуртожитку. Досить мати доступ до інтернету, смартфона, комп’ютера або планшета, банківської картки. Це всі інструменти, що вам знадобляться, а з документів вам знадобляться тільки національний паспорт і ІПН-код.

Процедура, за допомогою якої можна отримати кредит студентам, максимально спрощена й інтуїтивно зрозуміла.

  1. Реєстрація на сайті сервісу. Після цього у вас з’являється доступ до особистого кабінету, де можна зручно проводити всі фінансові операції, стежити за поточною ситуацією. 
  2. Заповнення онлайн-заявки на студентський кредит на картку. Важливо серйозно підійти до вибору суми і терміну погашення, протягом якого ви точно зможете погасити позику. Також важливо вписати достовірні дані. Заповнена заявка відправляється на перевірку.
  3. Затвердження кредиту. Протягом декількох хвилин позичальник перевіряється, і приймається рішення про видачу грошей  в борг. При позитивній відповіді пропонується підписати автоматично згенерований договір, в якому прописані умови кредитування, без прихованих комісій і платежів. 
  4. Виділення коштів. Як тільки всі формальності будуть врегульовані і договір буде підписаний, протягом наступних кількох хвилин гроші перераховуються на вказану карту й негайно доступні до користання. 

Процедура цілком зрозуміла, тому її можна зробити навіть без підказок. По часу всі кроки займають близько 20 хвилин, що є дуже швидко.