0 800 33 74 24

Безкоштовно по Україні

22.09.2021

Чи можна кредитуватися онлайн без відсотків

Хто хоча б раз звертався в банк, він знає – навіть якщо є кредит без відсотків, це не більш ніж маркетинговий хід, що здатен ввести людину в оману. Якщо не відсотки, то комісія за відкриття, «юридичний супровід» або SMS-інформування по 50-100 грн на місяць. Кредитор все одно буде отримувати свій прибуток, тим чи іншим шляхом.

Крім того, в банках, де ви платите менше фінансово, все одно витрачається багато часу на збір документів, оформлення та інші організаційні моменти – явно не найвигідніший варіант, який ховається під красивою обгорткою «взяти кредит без відсотків».  

Якщо ж вас цікавить реальне безвідсоткове кредитування онлайн, то єдиним реальним варіантом є тільки мікрофінансові організації. Тільки тут можливо отримати гроші в борг менш ніж за годину,  вирішити свої фінансові труднощі з мінімальними витратами.

Перший кредит онлайн на карту під 0 відсотків від SWEET MONEY

Це досить популярна послуга, що пропонується нашим сервісом кредитування. Нею може скористатися кожен громадянин України, який в перший раз звернувся до нас. 

Кредит без відсотків – це реально гарна можливість швидко вирішити свої фінансові труднощі, як би раптово вони не увірвалися до вашого життя. Але слід враховувати, що так називають позики під 0,01%, що пов’язано з нюансами українського законодавства, і на обмежену суму. На щастя, різниця несуттєва навіть коли мова йде про значні суми. При подальшій співпраці наступні мікропозики можна буде взяти як в більшому обсязі, так і на більш тривалий термін.

Що потрібно, щоб взяти перший кредит без відсотків?

У сервісі SWEET MONEY кредитування відбувається за максимально спрощеною процедурою, що однакова для всіх позичальників. Для звернення достатньо відповідати мінімальним вимогам, тобто мати:

  • будь-яке джерело доходу;
  • національний паспорт та ІПН;
  • гаджет з доступом в інтернет;
  • активний мобільний номер, електронну пошту та банківську картку.

Якщо ви відповідаєте вищевказаним вимогам і претензій до позичальника від SWEET MONEY немає, досить легко взяти кредит онлайн під 0 відсотків та повернули собі життєвий спокій.

Процедура видачі кредитів також дуже проста. Ви реєструєтеся на нашому сайті, отримуєте особистий кабінет. Після цього вибираєте суму і термін, на який вам потрібна мікропозика, заповнюєте заявку. Як тільки анкета буде заповнена, її можна відправити в систему для перевірки, а потім дочекатися позитивного результату. Останнім кроком є ознайомлення з згенерованим договором, де можна переконатися, що вам дійсно надається безвідсотково позика на місяць або на інший термін. Кінцевий крок – ви підписуєте документ і чекаєте зарахування коштів на ваш рахунок.

Хто може отримати безвідсотковий кредит терміном на 30 днів?

SWEET MONEY працює з усіма категоріями громадян України. Єдиною умовою для нас є ваша здатність виконувати свої боргові зобов’язання. Скористатися послугами кредитування можуть:

  • офіційно, неофіційно працевлаштовані;
  • студенти, пенсіонери, представники інших пільгових категорій;
  • безробітні, домогосподарки та інші.

Якщо ви зіткнулися з фінансовими труднощами, то завжди можете звернутися до нас, отримати всю необхідну допомогу навіть тоді, коли всі банки відмовили вам в цьому. Більш того, в перший раз наші послуги набагато вигідніші за банківське кредитування.